Polerowanie posadzek - Oferta

Zachowana w dobrym stanie nawierzchnia może znacznie przyczynić się do zwiększenia wydajności w miejscu pracy, a także ogólnej poprawy efektu wizualnego i wizerunku firmy. Polerowanie posadzek przyczynia się do skutecznej regeneracji użytkowanej powierzchni. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu procesowi polerowania można usunąć widoczne zniszczenia starych nawierzchni, a także uzupełnić powstałe na drodze intensywnego użytkowania ubytki. Pozwala to na uzyskanie efektownego wykończenia podłoża wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne.

Beton polerowany EKO-SZLIF Beton polerowany PEŁEN SZLIF

Polerowanie posadzek - dlaczego warto?

Polerowanie posadzek to rozwiązanie przynoszące wymierne korzyści w każdym miejscu, w którym konieczna jest renowacja starego podłoża. Nieestetyczna posadzka może negatywnie wpływać na komfort przebywania w danym miejscu – niezależnie od tego, czy jest to zakład przemysłowy czy biuro, a może przestrzeń w zabudowie jedno- lub wielorodzinnej. Posadzka betonowa z widocznymi ubytkami, a przede wszystkim z mało estetycznym wykończeniem z pewnością wpływa negatywnie na charakter całej przestrzeni, dlatego polerowanie w takim przypadku jest jak najbardziej wskazane.

Beton Polerowany - Zalety

Mimo pozornej twardości oraz odporności na obrabianie, beton jest idealnym materiałem do przeprowadzania polerowania. To właśnie w przypadku surowego betonu najczęściej wykorzystuje się ten proces. Beton sam w sobie świetnie nadaje się do wylewania praktycznych posadzek, jednak jego wykończenie często może pozostawiać wiele do życzenia. Zalet polerowania takich nawierzchni jest zatem wiele. Przede wszystkim to podwyższona estetyka, widoczna już na pierwszy rzut oka. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru wykończenia – posadzka betonowa może być wypolerowana na wysoki połysk, jednak istnieje także opcja wykończenia jej w półmacie lub całkowitym macie.

Polerowany beton - cena

Polerowanie betonu to wygodna usługa, mająca na celu jak najlepsze przystosowanie używanej powierzchni do wymagań użytkowników pod względem praktycznym oraz do ich oczekiwań estetycznych. Cena tego typu usługi ustalana jest indywidualnie, w zależności od metrażu danej powierzchni oraz stopnia zniszczenia starej betonowej posadzki. Nieprawdą jest, że używaną posadzkę betonową, która nie prezentuje się odpowiednio, należy bezwzględnie usunąć. Polerowanie betonu pozwala na przywrócenie właściwej estetyki oraz podwyższenie funkcjonalności nawet mocno eksploatowanej nawierzchni.

Polerowanie posadzki betonowej – Opinie klientów

avatar

Firmę Regeneracja Posadzek jak najbardziej można polecić, bo wszystko przebiegło tak jak było założone. Terminowość przede wszystkim, nie było żadnych spóźnień a posadzka wykonana została jak należy, prezentuje się naprawdę dobrze. Z czystym sumieniem można polecić taką usługę.

Sławomir

avatar

Posadzka została wypolerowana na wysoki błysk, tak jak to było wcześniej ustalone, bo pasuje to do charakteru naszej firmy i taki efekt chcieliśmy uzyskać, który, swoją drogą, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Beton wygląda naprawdę jak nowy aż można się w nim przejrzeć.

Łukasz

avatar

Regeneracja Posadzek naprawdę się spisała bo beton wygląda jak należy. U nas był to półmat, bo błyszczący beton raczej by nie pasował, ale półmat wygląda naprawdę elegancko. Poza tym pod wrażeniem można być terminowości - wszystko tak jak zostało ustalone, tak zostało zrobione na czas. Polecam

Zbigniew

avatar

Zdjęcia zdjęciami, ale na żywo beton po polerowaniu naprawde wygląda jak nowy, a może i nawet jeszcze lepiej. Nie spodziewałem się aż takiego efektu, ale firma naprawde solidna i dobrze się spisała. Wszystko jest dokładnie zrobione i z tego co widze to nawet jeden centymetr nie został pominięty. Zadowolony jestem z usługi!

Bogusław